Son 15 yıldır tüm dünyada yaygın bir şekilde kullanılan ve ülkemizde son 4-5 yıldır kullanımına başlanan şeffaf plaklar gün geçtikçe popülerliğini artırmaktadır.
Şeffaf plaklar ortodontik diş telleri yerine tercih edilen daha estetik olan ve sağlıklı sonuçlar elde edilen bir tedavi yöntemidir. Teknolojik gelişmelerle birlikte ortodonti konularda da ilerleme kaydedilmiş olup üç boyutlu yazıcılar kullanılarak plak üretimine başlanmıştır. Klasik tedavi tekniklerine göre birçok avantaj sağlayan şeffaf plak tedavisi, görselliği ön planda tutan yaklaşımıyla kendini göstermektedir.

Bursa şeffaf plak tedavisi hususunda oldukça geniş bir yelpaze sunmaktadır. Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ Ortodonti Kliniği 30 yılı aşkın mesleki tecrübesiyle fark yaratır haldedir. Sizde bu tecrübeyi deneyimlemelisiniz.
Şeffaf plak tedavisi çoğunlukla pek çok kişiye uygulanabilmektedir. Sadece dişlerle ilgili olan rahatsızlıklarda şeffaf plak tedavisi uygulanabilmekte ve sağlıklı sonuçlar elde edilmektedir. Eğer daha ağır vakalar var ise iskelet sitemi ve kemik dokusu ile ilgili sorunlar mevcutsa klasik yöntemler tercih edilmelidir. Bursa şeffaf plak yorum ve değerlendirmeleri göz önüne alındığında Prof. Dr. Bülent BAYDAŞ Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi önce hasta yaklaşımı ve kullandığı modern ekipmanlarla öncü konuma sahiptir.
Şeffaf plak tedavisi ile hayal edilen mutlu gülüşlere uzman ve tecrübeli hekimleriyle Bülent BAYDAŞ Diş Kliniğinde ulaşabilirsiniz.

Bursa Şeffaf Plak Tedavisi Kaç Ay Sürer?

Şeffaf plak tedavisi hastanın plakları kullanımı esnasında gösterdiği istikrarla orantılı olmakla birlikte genel olarak 3-5 ay gibi bir zaman aralığında sonuçlandırılmaktadır.

Bursa Şeffaf Plak Dişi Düzeltir Mi?

Çoğunlukla genç ve çocuklarda kullanılır ve klasik tedavi yöntemlerine nazaran daha kısa sürede düzeltir.

Bursa Şeffaf Plak Fiyatlar Nedir?

Bursa şeffaf plak tedavisi tamamen kişiye özel tedavi sürecinden ibarettir. Ayrıca plakların üretimi için seçilen firmalarında fiyatlandırma da etkisi bulunmaktadır. Bu sebeple fiyatlandırma hastanın tercihleri doğrultusunda kişisel olarak belirlenmektedir.

Bursa Şeffaf Plak ile Yemek Yenir Mi?

Diş teli tedavisi esnasında büyük lokmalar diş tellerine takılabilmektedir. Lakin şeffaf plaklarda böyle bir durum söz konusu değildir. Ayrıca şeffaf plaklar yemek esnasında çıkarılabilmektedir.

 

One Comment
  1. d7a973c7dab26985da5f961be7b74480?s=54&d=mm&r=g
    Bir WordPress yorumcusu 1 Eylül 2023 at 10:09 - Reply

    Merhaba, bu bir yorumdur.
    Yorum moderasyonuna başlamak, düzenlemek ve silmek için lütfen yönetim panelindeki yorumlar bölümünü ziyaret edin.
    Yorumcuların avatarları Gravatar üzerinden gelmektedir.

Leave A Comment